نظرات شما


 

  از :    مهرداد
  آ درس پست الکترونيکي :  l_gilli_l@yahoo.com
  آدرس وب :      Http://gilli.blogfa.com
  زمان :       دوشنبه  7  شهريور ماه  1384  ساعت 03:42  بعد از ظهر     به وقت تهران

    با ارتقاآگاهي موافقم
    تا وقتي تحولي در ذهن مردم يک کشور ايجاد نشه پيشرفتي در کشور حاصل نمي شود اول آگاهي خودمونو بالا ببريم بعد مخالفت کنيم نصف مخالفت ها فقط به خاطر نداشتن آگاهي و شونه خالي کردن است . عزيزان و (خودم) بياين گشادي رو کنار بزاريم يکم راه خودمونو بسمت تکامل کج کنيم .آخه مگه چقدر عمر مي کنيم بياييد يک تغيير کوچيک تو اين دنيا بديم انقدر بي تفاوت نباشيم نمي خواد کوروش کبير بشيم فقط يکم آگاه تر باشيم.
   


 

  از :    ازي
  آ درس پست الکترونيکي :  bazmandeh@hotmail.com
  آدرس وب :      Http://azy.persianblog.com
  زمان :       دوشنبه  24  مرداد ماه  1384  ساعت 12:52  قبل از ظهر     به وقت تهران

    سينا جان اين ادرس وب دوستمه که تمايل داشت يک جلسه معارفه با شما داشته باشه. http://manetanhaa.persianblog.com/
   


 

  از :    همه ما آدما يه نفر بيشتر نيستيم!(برديا گوران)
  آ درس پست الکترونيکي :  bardya179@yahoo.com
  آدرس وب :      Http://bardya.persianblog.com
  زمان :       جمعه  7  مرداد ماه  1384  ساعت 02:55  بعد از ظهر     به وقت تهران

    درود بر شما....با صحبت هاي شما موافقم ولي اين آگاهانه در صحنه بودن فقط کافي نيست.بايد خود سيستمٍ صحنه هم بر بستري از آگاهي ساخته بشه. که سرانجامش رو ميشه تعاملي آگاهانه و دو سويه بين خود سيستم (جامعه ي ما) با المانهاي اين سيستم(آدماهاش و اجزاي ديگه اش با هر موقعيت مقامي) پيش بيني کرد. در واقع بايد جنبش و حرکتي آگاهانه در همه جا باشه هم از بالا هم از پايين و هم از ميانه و هم از چپ و راست و حتا بيرون......نکته ي ديگه اي که مي خوام بهش اشاره بکنم اين بود که حکومت قاجاريه حکومتي ترک تبار بود که حرمسراهاي بيشماري داشتند و از زنان همه جاي ايران و ... در آنجا خانم داشتند و شاهزادگان در همين جاها زاده مي شدند و انسانهايي چند رگه با پدراني ترک و مادراني از تيره هاي گوناگون بودند و اين خود نشان دهنده ي يک فاجعه فرهنگي در آن دوران بوده است.البته تا پيش از امير کبير هم ما در دوران فتعلي شاه, شاه دوم قاجاريه ريخت و پاش هي زيادي داشتيم و به جاي اينکه ايشان براي عباس ميرزا که در جنگ با روسها بود آذوقه بفرستد به عيش و نوش خود مي پرداخت و بي توجه بود....شاد باشيم و آگاه و شاگرد و آموزگار هم باشيم
   


 

  از :    بهار
  آ درس پست الکترونيکي :  miss_gian@yahoo.com
  آدرس وب :      Http://http://baharedelkash.persianblog.com/
  زمان :       پنج شنبه  6  مرداد ماه  1384  ساعت 12:15  قبل از ظهر     به وقت تهران

    اميد و صد اميد0000من خوشحالم که اين بحث ها وجود دارد. و ارزوم اينه که ما ايراني ها ياد بگيريم فکر بکنيم و بفهميم که چه چيزي به نفع ماست. متشکرم که در وبلاگ من نظر داده بودي.
   


 

  از :    باران
  آ درس پست الکترونيکي :  barany83.yahoo.com
  آدرس وب :      Http://www.barany1335.persianblog.com
  زمان :       جمعه  31  تير ماه  1384  ساعت 04:22  بعد از ظهر     به وقت تهران

    شما يك انسان ، در زندگي اجتماعي در روابط با انسانها ي ديگر اعم از اعضا خانواده و اجتماع و آحاد مردم چه هدفي را د نبا ل مي كني ؟
   
    اهدافي كه نشا ت گرفته از خود برتربيتي ، قدرت شناسي ،كبر و غرور ، حسد و كينه ، انتقام و تكروي و.......... يا اهدافي كه لازمه اش محبت و عاطفه ، ايثار و گذشت ، صداقت و تواضع ، صميميت است ؟
   
    منظور از هدف نقطه اي است كه انسان قصد رسيدن به آن را دارد وجود و تعيين هدف براي هرانسان يك امر ضروري است كه نداند به كجا مي خواهد برسد همانند يك كشتي است كه در ميان امواج درياست و نمي داند در كجا مي خواهد پهلو بگيرد اگر افراد خواسته باشند مطمين ،مصمم ، مستقل ، آگاه ، مهر ورز ، فعال و بلا خره براي خود هدف و مقصودي مشخص نمايد .
    برنامه ريزي به افراد كمك مي كند تا به وضوح ببيند كه چگونه مي خواهند در جهت هدفهايشان گام بردارند كه در اين صورت فرد احسا س قدرت ، اراده ، اختيار و توانمندي ها ي بيشتري خواهد نمود .
   
    ويكتور فرانكل : شخصيتها ي سالم ، ويژگيها ي ديگري هم دارند به آينده مي نگرند و به هدفها و وظايف آتي توجه مي كنند در واقع به چنين هدفها يي نياز دارند اين ويژگي انسان است كه نه تنها با نگرش به آينده مي تواند زندگي كند
   
    پس نمي توانيم بدون توجه به جايگاه رفيع انساني خود در اين جهان هستي هم چون موجودات انسان نماي بي هويت غوطه ور در فساد و تباهي و زندگي حيواني عمر خود را به بطا لت و پوچي سپري كنيم بلكه معرفت و بصيرت لازم را كسب و اهداف خرد و كلان زندگي فردي و اجتماعي را با استعداد ، توان منديها و فرصتها و چا لش هاي خود را ارزيابي ، راه رسيدن به هدف را برنا مه ريزي ، اعتماد به نفس و اراده قوي در جهت رسيد ن به هد ف در قا لب برنا مه ريزي صورت گرفته در خود ايجاد و تقويت در مقاطع مختلف مسير طي شده و اقدامات انجام گرفته ارزشيابي و اشتنا ها ت احتما ل جبران و اصلاح تا در مقا بل همه فراز و نشيبها مقاوم و صبور باشيم
   
    يا اينكه هر كس براي خود زندگي مي كند ؟ و هر برنا مه اي به د لخواه خود را دارد ؟ يا هر كس منافع خويش را د نبا ل مي كند ؟ ديگر چه انتظار است ؟ براي پيشرفت ؟ در صورتي كه وظايف انساني حكم مي كند هر گامي در منا فع جامعه و همه گاني صورت پذيرد موفق آميز خواهد بود
   
   Farsi Keyboard
تمام خانه ها را پر کنيد.
اسم شما :
آدرس ايميل :
آدرس صفحه وب :
پيغام شما : برای تغيير زبان صفحه كليد از كليد F8 استفاده كنيد .